Жіночі футболки з принтом

Жіноча футболка – це базовий елемент гардеробу, і якщо є жінки, котрі не носять спідниць, чи не признають суконь, то футболка є в кожної в гардеробі. Для того, щоб бути в тренді в нинішньому році, важливо знати, які футболки модні в 2016.

Мода – не головне

Головним критерієм, за яким варто обирати модну футболку на літо 2016 року та й узагалі, є її підхожість до вашого типу фігури. Якщо ви класичний «пісочний годинник», тобто тонка талія та пропорціональна верхня і нижня частина тулуба, то навіть не дивлячись на такі ідеальні пропорції, неправильно підібрана футболка може зіпсувати зовнішній вигляд. Для вас найкращим варіантом буде одяг, що облягає, який підкреслить спокусливі форми. Якщо стилістика виробу дозволяє, можна доповнити його ремінцем. Виріз – овальний або в формі серця.

Ваша фігура «груша» – масивні стегна й вузькі плечі? Вам важливо зосередитися на правильному виборі кольору. Найкращий варіант яскраві – червоний, жовтий, фіолетовий. Виріз у футболки великий, крій вільній.

«Яблукам» необхідно працювати над приховуванням головного недоліку – животика. Ваш варіант – подовжені футболки й вільний крій. Варто бути обережними з малюнками. Так, футболка з написом в ділянці талії та живота сконцентрує увагу саме на ньому. У вашому випадку акцент повинен розміщатися вище або нижче проблемного місця.

Для типа фігури «перевернутий трикутник» характерними є широкі плечі й вузький таз. При підборі важливо зосередитися на моделях, які зменшують лінію плечей. Кращий вибір – м'які тканини, подовжені рукава. Футболка з принтом, що розташований вертикально, найкращий варіант.

Для прямокутного силуету важлива наявність двох акцентів – один у районі стегон, інший – грудної клітки. Вони будуть окреслювати фігуру й візуально створять спокусливі вигини. Наявність яскравого забарвлення дозволить узагалі відвернути увагу від того, яка фігура знаходиться під тканиною.

Купуйте якісні футболки весна-літо 2016!

SubRosa – це не просто бренд – це український виробник модного одягу. Ми працюємо для того, щоб ви завжди виглядали стильно й сучасно. З нашими футболками ви зможете відкрити свою індивідуальність. Ми не просто шиємо футболки, ми відслідковуємо модні тенденції та втілюємо їх у життя в наших виробах.

Як приємний бонус, високий рівень сервісу, простота й зручність оплати й доставки. Якщо у вас виникли запитання, звертайтеся до наших консультантів.